Elastyczny Hosting SSD w HitMe.pl

Obrazek dla Elastyczny Hosting SSD w HitMe.pl

Hosting Elastyczny SSD!

Bądź elastyczny!

Dowolnie zwiększaj/zmniejszaj Twoje gwarantowane zasoby serwera!

W HitMe.pl wprowadzamy nową usługę hostingową – Hosting Elastyczny SSD!

 

Co to takiego?

Najprościej rzecz ujmując, jest to coś pomiędzy hostingiem zwykłym – a serwerem VPS. Wybierasz nie tyle plany hostingowe pod katem parametrów, co dynamicznie przydzielasz zasoby (CPU, HDD, RAM) nie martwiąc się o konfigurację całego wydzielonego środowiska OS oraz jego administrację, aktualizacje oprogramowania – a co za tym idzie – bezpieczeństwo i solidność konfiguracji.

 

Alternatywa dla VPS?

Tak.

W ramach Hostingu Elastycznego klient otrzymuje dostęp do gwarantowanych zasobów serwera. Dostępnych na wyłączność tylko dla niego. Tak jak w przypadku VPS, który dzięki wirtualizacji umożliwia wydzielenie zasobów na wyłączność. Dzięki Elastycznemu Hostingowi SSD zapewniasz sobie lepszą kontrolę nad swoją witryną, blogiem lub sklepem.

 

VPS prościej

Upraszczając.

W niektórych przypadkach Hosting WWW nie wystarcza, wówczas szukasz rozwiązania z większymi możliwościami niż zwykły hosting. Technicznie i logicznie, naturalny wybór pada na np. zarządzany serwer VPS czyli np. Hosting Dedykowany SSD w HitMe.pl. Mamy wtedy więcej „mocy” i „możliwości” serwera i dalej nie przejmujemy się zadaniami „administracji serwera” – jaka spoczywa na nas w przypadku posiadania serwera VPS. Podobnie, tak jak nie przejmujemy się nimi na Hostingu WWW. No tak, ale cena jest jaką płacimy za taką usługę, jest o wiele wyższa. A ponadto, na VPS w wielu przypadkach nie wykorzystujesz całej mocy za którą płacisz.

I tu wchodzi Elastyczny Hosting.

Przydzielasz zasoby: procesor, pamięć RAM – DDR4, przestrzeń dyskową – SSD jak na serwerze VPS. Dodatkowo, co istotne robisz to dynamicznie! W dowolnym momencie. Oraz – co ważne – dalej nie martwisz się administracją! Oszczędzasz pieniądze!
Wszytko to w najlepszym środowisku na świecie tj. CloudLinux, które pozwala na idealna izolację i wydzielenie mocy jak dla serwera VPS.

 

Mniejsza cena serwera

Oszczędzać na serwerze? Niby jak?

Przy Elastycznym Hostingu oszczędzasz nawet do 1000zł miesięcznie na licencjach w stosunku do Serwera VPS z administracją.

Licencje instalowane są na jeden serwer co pozwala naszym klientom Hostingu Elastycznego SSD cieszyć się najlepszymi nowymi technologiami za niewielką część ceny. Stąd oszczędność!

 

Jakie Atuty?

  • Elastyczny hosting z LiteSpeed zapewniający do 7x  więcej wydajności niż powszechnie używany Apache
  • Imunify360 – najnowocześniejsze rozwiązanie chroniące przed exploitami i atakami zero-day [ czytaj więcej ]
  • Backup przyrostowy – Od 7 do 30 dni wstecz plus kopia miesięczna
  • Dyski SSD – niskie czasy dostępu w oparciu o storage z dyskami SSD przeznaczonymi do pracy 24/7 w RAID10
  • Zewnętrzny serwer poczty – oddzielenie serwera WWW od serwera poczty to wydajniejsza praca, a w razie potrzeby możesz skalować tylko przestrzeń poczty
  • Wiele wersji PHP – 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3 – elastyczny wybór PHP
  • …i inne

 

Zobacz jak wygląda Elastyczny Hosting SSD w HitMe.pl

Zobacz ofertę