Oferta VPS na wirtualizacji KVM z dyskami SSD

Obrazek dla Oferta VPS na wirtualizacji KVM z dyskami SSD

VPS KVM SSD już w HitMe.pl !

Uruchamiamy ofertę VPS opartych na wirtualizacji KVM (ang. Kernel-based Virtual Machine) to rozwiązanie pełnej wirtualizacji dla procesorów x86 zawierające rozszerzenia wirtualizacji (Intel VT lub AMD-V).

Dzięki KVM VPS, zyskujesz przekształcenie przestrzeni wirtualnego serwera w twór, który nigdy wcześniej nie przypominał tak bardzo serwera dedykowanego.

Dlaczego?

Ponieważ wszystkie zasoby przeznaczone dla KVM VPS nie są i nie mogą być udostępniane innym użytkownikom na urządzeniu fizycznym. VPS KVM jest znany z najwyższej niezawodności i doskonałej wydajności, dlatego całość usługi opieramy na niezawodnych dyskach SSD przeznaczonych do stałej pracy 24/7, w macierzach RAID-10.

 

Kopie zapasowe (backup) w cenie

W skład usługi dołączamy wykonywanie przyrostowych kopi zapasowych (7 lub 14 dni w zależności od planu) także nie musisz się już martwić ani poświęcać własnych przestrzeni dyskowych, kopia zapasowa nie zabierze Ci quoty dyskowej.

 

Kiedy wybrać KVM VPS SSD?

Jeśli zależy Ci na pełnej wirtualizacji, bezpieczeństwu wykorzystania zasobów oraz dużych możliwościach konfiguracyjnych własnego systemu operacyjnego, który możesz zainstalować z obrazu ISO .

Sprawdź ofertę