Miesiąc Miłości – urodzinowa promocja w HitMe

Obrazek dla Miesiąc Miłości – urodzinowa promocja w HitMe

13 lat HitMe!

13 lat na rynku hostingowym to szczęśliwa liczba. Dziękujemy za zaufanie i chęć korzystania z naszych usług. To dla Waszych potrzeb rozwijamy i wdrażamy nowatorskie usługi takie jak Elastyczny Hosting, Hosting SSD NVMe czy w końcu Dedykowany Hosting VPS SSD. Jeszcze raz dziękujemy!

 

Miesiąc Miłości w HitMe!

Z okazji 13 lat HitMe oraz Walentynek oferujemy promocję z jednorazowym kodem rabatowym do wykorzystania podczas składania zamówienia. Wystarczy złożyć zamówienie na nową usługę, taką jak hosting lub serwer VPS i podać kod rabatowy podczas składania zamówienia w Panelu Klienta. Kod rabatowe są ważne do 28.02.2021r.

A poniżej przedstawiamy listę usług hostingowych objętych urodzinową promocją.

 

Hosting WWW

Hosting WWW SSD NVMe. Hosting WWW jeszcze nie był nigdy tak szybki. Niesamowita wydajność odczytu dzięki dyskom SSD NVMe teraz w promocyjnej cenie. Nie czekaj!

Hosting WWW 30% taniej

Elastyczny Hosting oraz Hosting pod WordPress – alternatywa dla hostingu VPS i małych serwerów VPS, która zapewnia gwarantowaną moc procesora CPURAM, a dodatkowo dostęp do najlepszych technologii za ułamek ich ceny co czyni go najnowocześniejszym rozwiązaniem hostingowym.

Elastyczny Hosting 30% taniej

Hosting pod WordPress 30% taniej

 

Serwery VPS 30% taniej!

VPS z SSD to najsilniejsze serwery VPS wykorzystujące potencjał najlepszych dysków SSD w RAID10.

Serwer VPS z SSD 30% taniej

Serwer VPS z Windows w Polskiej lokalizacji. Pracuj zdalnie poprzez zdalny pulpit!

Serwer VPS z Windows  30% taniej

Potrzebujesz możliwości konfiguracji kernela, modułów, iptables? Wykorzystaj możliwości najnowszej, pełnej wirtualizacji KVM!

Serwer VPS KVM SSD  30% taniej

Wykorzystaj możliwości niedrogich serwerów VPS do realizacji Twoich projektów!

Serwer VPS OpenVZ 30% taniej

 

[Dodano: 17.02.2021]

Serwery dedykowane

Z okazji 13 lat uruchomiliśmy też nową ofertę Serwerów Dedykowanych DH-PRO z pełną administracją!

Serwer dedykowany to usługa w pełni skrojona do potrzeb wymagających klientów. Oferujemy potężne procesory, bardzo szybkie dyski oraz niesamowitą wydajność pamięci  DDR4. Jeżeli Twoja firma bądź Twoje usługi potrzebują gwarantowanych zasobów, szerokiej gamy rdzeni i wątków, które sprawnie utrzymują wszystkie wymagające aplikacje czy też serwisy, to poniższa oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Serwery Dedykowane DH-PRO 20% taniej

 

 

Promocje trwają do 28 lutego 2021, do końca dnia.

 

Kod rabatowy na SSL

Promocje są świetną okazją na zdobycie jeszcze tańszej usługi hostingowej dlatego jeśli chcesz się szybko dowiadywać o promocjach w HitMe dlatego oprócz zaglądania na naszego bloga warto polubić i obserwować nasz fanpage, gdzie dodatkowo wystarczy pod postem urodzinowym odpowiedzieć w komentarzu na pytanie „Co zmieniłbyś w Hitme.pl?” – aby otrzymać od nas kod rabatowy -30% na certyfikat SSL Comodo Positive SSL lub RapidSSL Standard!

Kod rabatowy jest ważny do 28.02.2021r.