Szybki sklep PrestaShop 1.7 bez VPS

Obrazek dla Szybki sklep PrestaShop 1.7 bez VPS

Idąc za ciosem skuteczności modelu elastycznego, uruchomiliśmy nową usługę hostingową dedykowaną sklepom opartym na popularnej platformie e-commerce.

Jeśli Twoja Presta działa wolno, koniecznie sprawdź Hosting dla PrestaShop.

Szybki PrestaShop jest elastyczny.

Masz PrestaShop 1.7 ale wymaga wiele od serwera? Narzekasz na wolne działanie katalogu produktów czy koszyka? Jest na to rozwiązanie. Hosting PrestaShop oparty jest na modelu elastycznym, który przydziela Twojemu PrestaShop własne dedykowane zasoby, co więcej – potrafi skalować się w razie potrzeb i obsłużyć większe zapotrzebowanie w wypadku dużego ruchu, np. podczas aktywnej kampanii reklamowej.  

To nie jest zwykły hosting WWW. Jeśli potrzebujesz serwera VPS, a nie chcesz serwera VPS – wybierasz hosting elastyczny.

Zadbaj aby dla klienta problemem zakupowym nie była niewydolna witryna sklepowa. Pozyskanie klienta nie było trudem ze względu na niska ocena prędkości Google. Prędkość ładowania strony ma znaczenie w wynikach wyszukiwania. Dlatego warto zadbać o odpowiednie parametry i możliwości serwera. W większości takie parametry oferują jedynie serwery VPS, a jeśli opieka nad nimi czy licencje oprogramowania stanowi kłopot –  skorzystaj z gotowego rozwiązania i nie przepalaj budżetu.

Pamięć cache dla sklepu.

Chcesz uruchomić wydajną pamięć podręczną cache dla swojego PrestaShop? Jeśli dysponujesz hostingiem w HitMe.pl możesz wykonać to samodzielnie! Sprawdź nasz poradnik Szybki sklep na PrestaShop dzięki Litespeed cache i ciesz swoich klientów szybko działającym sklepem PrestaShop.

Bezpieczny sklep PrestaShop.

Obawiasz się ataków na swój sklep? Na Hostingu PrestaShop oferujemy Ci jeszcze lepsze zabezpieczenia – dla ochrony e-commerce oferujemy dodatkową premium ochronę WAF MalwareExpert oraz zabezpieczenie AntyDDoS chroniące przed atakiem, którego rezultatem jest odmowa dostępu do usługi, spowodowanie niedostępności serwera dla odwiedzającego.

Wysoka dostarczalność maili.

Dzięki MegaPoczcie otrzymujesz aż drugie tyle miejsca na pocztę. Dbamy o wysoką reputację oraz dostarczalność maili transakcyjnych. Dlatego dzięki naszemu zewnętrznemu serwerowi pocztowemu masz pewność że Twój mail dotrze do Klienta.

Przeczytaj więcej o MegaPoczcie.

Sklep w Polsce – serwer w Polsce.

Wszystkie serwery umiejscowione są w Polskim Centrum Danych na Pomorzu, spełniającym najbardziej rygorystyczne normy zabezpieczeń. W ramach usługi otrzymasz też własny polski adres IP.

Hosting taniej -50%!

Każdy kto wybierze okres płatności za hosting PrestaShop w wariancie rocznym zapłaci o 50% mniej za pierwszy rok usługi! Nie trzeba podawać żadnego kodu czy aktywować promocji. Wystarczy że wybierzesz płatność na rok z góry.