Instalacja na hostingu jednym kliknięciem? Co ułatwia z WordPress?

Obrazek dla Instalacja na hostingu jednym kliknięciem? Co ułatwia z WordPress?

Jednym z oferowanych na hostingu WWW narzędzi jest AutoInstalator. Czym on jest i w jaki sposób można go wykorzystać w pracy z naszą stroną np. na WordPress? Sprawdź poniżej!

Ręczne instalacje WordPress? Już nie.

Dla posiadacza strony na WordPress, AutoInstalator (Installatron) jest oszczędzającym czas narzędziem, które ułatwia instalowanie, aktualizowanie i zarządzanie witryną. Zwykle, posiadacz strony musi samodzielnie instalować WordPressa i inne aplikacje, a także ręcznie je aktualizować, co może być trudne dla początkujących użytkowników. Oczywiście można pewne operacje automatyzować dodatkowymi wtyczkami, często płatnymi lub darmowymi, ale zawierającymi uciążliwe reklamy. Tu z pomocą przychodzi AutoInstalator w panelu hostingowym.

AutoInstalator jak sama nazwa wskazuje, to narzędzie do instalowania … ale i nie tylko. Ułatwi Ci instalowanie popularnych aplikacji internetowych, takich jak WordPress, Joomla, Drupal, Magento, PrestaShop, phpBB i wiele innych. Jeśli chcesz się przekonać jak łatwo przebiega instalacja nowej strony na WordPress rzuć okiem na nasz poradnik Uruchom WordPress krok po kroku. Łatwa instalacja.

Możesz też dowiedzieć się jak za pomocą AutoInstalatora uruchamia się e-commerce – rzuć okiem na poradnik Jak uruchomić własny sklep na PrestaShop?

Jedno kliknięcie i instalacja gotowa. To pierwsze ułatwienie. Co dalej?

AutoInstalator – automatyczne kopie zapasowe WordPress.

Automatyczne kopie zapasowe przed aktualizacją WordPressa lub przed usunięciem aplikacji to całkowicie zautomatyzowany proces. W przypadku, gdy coś pójdzie nie tak podczas aktualizacji WordPress, kopie zapasowe umożliwią przywrócenie witryny do stanu sprzed aktualizacji lub usunięcia. Jesteś chroniony przed takimi skutkami. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych da Ci dużo komfortu, odejmie trudności, ponieważ nie musisz każdorazowo pamiętać o ich wykonaniu. Nie musisz też samodzielnie instalować i konfigurować wtyczek do tworzenia kopii zapasowych. One po prostu już będą wykonane.

installatron automatyczna kopia zapasowa wordpress
AutoInstalator. I kopie zapasowe wykonują się same.
Hosting z Auto-instalatorem

Instaluj WordPress, Prestashop i inne skrypty za pomocą kilku kliknięć myszką!

Zamów

AutoInstalator – ręczna kopia zapasowe WordPress.

AutoInstalator umożliwia Ci też tworzenie kopii zapasowych na żądanie, czyli ręcznie. Dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz. Sam proces jest maksymalnie uproszczony i wymaga od Ciebie tylko kilku kliknięć. Aby utworzyć kopię zapasową WordPressa, musisz tylko wskazać swojego WordPressa z listy swoich aplikacji w AutoInstalatorze, a następnie kliknąć przycisk „Kopia Zapasowa”. AutoInstalator automatycznie stworzy kopię zapasową WordPress, która zostanie zapisana na Twoim serwerze i będzie gotowa do przywrócenia w dowolnym momencie.

installatron latwa kopia zapasowa wordpress
AutoInstalator – kopia zapasowa na żądanie.

AutoInstalator – klonowanie WordPress – przydatne w testach.

Klonowanie istniejącej instalacji WordPressa? A po co to? Wyobraź sobie że możesz sklonować istniejącą witrynę WordPress i utworzyć jej kopię zapasową na innej domenie lub subdomenie. Jest to bardzo przydatne w przypadku testowania nowych funkcji lub projektów, ponieważ możesz przetestować je na kopii testowej, zanim przeprowadzisz je i dodasz na swojej głównej witrynie. Bardzo przyspiesza to cały proces i daje pewność poprawnego działania nowych funkcji. Dowiedz się więcej Jak zrobić duplikat aplikacji? Klon WordPress. Staging i synchronizacja. | Jak to zrobić na hostingu? (hitme.pl)

AutoInstalator – ułatwia aktualizacje WordPress i wtyczek.

AutoInstalator, oferuje wiele ułatwień w zakresie aktualizacji WordPressa. Na przykład, automatycznie powiadamia Cię o dostępnych aktualizacjach WordPressa, dzięki czemu nie musisz już samodzielnie sprawdzać czy Twój WordPress wymaga aktualizacji czy też nie. Możesz także ustawić, aby aktualizacje wykonywały się automatycznie kiedy tylko będą dostępne.

Mało tego. Może również ustawić aby Twoich wtyczki na stronie również się samodzielnie aktualizowały gdy tylko będą dostępne ich nowe wersje. Co w połączeniu z automatycznymi kopiami zapasowymi oszczędza Ci to mnóstwo czasu i zapewnia, że Twój WordPress i wtyczki są zawsze w najnowszej wersji, co zwiększa ogólne bezpieczeństwo i wydajność całej Twojej witryny.

installatron automatyczne aktualizacje wordpress
AutoInstalator – WordPress i wtyczki bezpiecznie aktualizują się same.

AutoInstalator – to nie wszystko, reszta ułatwień.

Dodatkowo dzięki AutoInstalatorowi możesz skorzystać z:

  • Ograniczenia prób logowania, zabezpieczysz się w ten sposób przed możliwością brutalnych prób logowania.
  • Nie musisz logować się do WordPress jeśli jesteś zalogowany do panelu hostingowego.
  • Jeśli zapomnisz danych do logowania WordPress, łatwo nadasz nowe hasło.

AutoInstalator – najlepsze na koniec.

Wszystkie te udogodnienia zadziałają nie tylko z WordPress ale z każdą dostępną w AutoInstalatorze aplikacją! AutoInstalator umożliwia obsługę ponad 150 różnych aplikacji internetowych, które można łatwo zainstalować i zarządzać za pomocą tego narzędzia.

installatron lista aplikacji
AutoInstalator – lista aplikacji możliwych do zainstalowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *