Instalacja Certyfikatu SSL

Certyfikat SSL? To nic trudnego.


img

Dowiesz się: Jak zamówić i wgrać Certyfikat SSL dla panelu DirectAdmin

Instalacja certyfikatu SSL, jak zamówić i wgrać Certyfikat SSL

W celu zamówienia certyfikatu SSL konieczne jest posiadanie klucza prywatnego, który pozwoli utworzyć nam żądanie wystawienia certyfikatu (CSR), na podstawie którego urząd certyfikacji (CA) wystawi dla nas certyfikat SSL. Ważne jest, aby klucza prywatnego nie udostępniać osobom postronnym! W odpowiedzi CA wyda nam plik z certyfikatem oraz certyfikaty pośredniczące, które będzie należało wgrać na serwer w panelu DirectAdmin (dotyczy hostingu www oraz hostingu dedykowanego, czyli serwerów VPS z panelem DirectAdmin z administracją).

W pierwszej kolejności konieczne jest wybranie odpowiedniego certyfikatu na stronie: certyfikaty ssl oraz jego opłacenie.

Krok 1

Wybieramy odpowiadający nam certyfikatJaki certyfikat SSL wybrać?

Krok 2

W kolejnym kroku upewniamy się, iż posiadamy wybrany odpowiedni typ certyfikatu oraz okres ważności.

Uwaga: zamawiając certyfikat na dłużej niż 1 rok zapłacisz niższą cenę, dodatkowo nie będziesz musiał po roku instalować certyfikatu ponownie.

 

Strony: 1 2


Podziel się lub polub!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście + 15 =

POPRZEDNI ARTYKUŁZapraszamy do HitMe.pl


Twój obecny hosting Cię męczy i ...

…i nie masz czasu na ciągłe zmiany i szukanie nowych opcji? Wybierz naszą ofertę – znajdziesz u nas pakiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, a jeśli go nie ma – chętnie przygotujemy indywidualne rozwiązanie, a wszystko to w sposób, który nie obciąży Cię finansowo.