Zakładanie hostingu i korzystanie z promocji czyli Hosting jeszcze taniej!

Opis krok po kroku - jak wykorzystać kupony promocyjne i założyć swój pierwszy profesjonalny hosting


img

Dowiesz się: Krok po kroku opisujemy proces zakładania własnego konta hostingowego z wykorzystaniem kuponów promocyjnych aktualnych promocji na hosting w HitMe.

Wybór usługi hostingowej.

W zależności od potrzeby, wybieramy konkretną usługę z oferty HitMe i przechodzimy do oferty hostingowej. W tym przypadku wybieramy najbardziej optymalną dla początkującego bloggera usługę czyli Hosting pod WordPress. Jest to idealna na start, dowolnie skalowalna oferta z hostingu elastycznego. Najlepszy wybór zanim się rozrośniesz dla osób chcących profesjonalnie prowadzić swój blog na WordPress.

Cennik usług

Promocje na hosting!

Warto śledzić czy są aktualnie dostępne promocje na usługi w HitMe – i jeśli takowe są dostępne, włączamy je kliknięciem i uzyskujemy KOD do wpisania podczas składania zamówienia – możemy wtedy sporo zaoszczędzić.

 

Jak włączyć promocję

Zamawianie usługi

Usługę możemy zacząć od dowolnego pakietu, a w miarę potrzeb możemy potem zwiększyć lub zmniejszyć parametry konta – nie musimy płacić za niewykorzystane zasoby – to jest właśnie hosting elastyczny!

Klikamy w przycisk ‘Zamów’ i przechodzimy do Panelu Klienta.

 

Strony: 1 2


Podziel się lub polub!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 − 4 =Zapraszamy do HitMe.pl


Twój obecny hosting Cię męczy i ...

…i nie masz czasu na ciągłe zmiany i szukanie nowych opcji? Wybierz naszą ofertę – znajdziesz u nas pakiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, a jeśli go nie ma – chętnie przygotujemy indywidualne rozwiązanie, a wszystko to w sposób, który nie obciąży Cię finansowo.