Zakładanie hostingu i korzystanie z promocji czyli Hosting jeszcze taniej!

Obrazek dla Zakładanie hostingu i korzystanie z promocji czyli Hosting jeszcze taniej!

Wybór usługi hostingowej.

W zależności od potrzeby, wybieramy konkretną usługę z oferty HitMe i przechodzimy do oferty hostingowej. W tym przypadku wybieramy najbardziej optymalną dla początkującego bloggera usługę czyli Hosting pod WordPress. Jest to idealna na start, dowolnie skalowalna oferta z hostingu elastycznego. Najlepszy wybór zanim się rozrośniesz dla osób chcących profesjonalnie prowadzić swój blog na WordPress.

hosting dla wordpress

hosting z kodem rabatowym

Promocje na hosting!

Warto śledzić czy są aktualnie dostępne promocje na usługi w HitMe – i jeśli takowe są dostępne, włączamy je kliknięciem i uzyskujemy KOD do wpisania podczas składania zamówienia – możemy wtedy sporo zaoszczędzić.

kod na hosting w promocji

Jak włączyć promocję

Zamawianie usługi

Usługę możemy zacząć od dowolnego pakietu, a w miarę potrzeb możemy potem zwiększyć lub zmniejszyć parametry konta – nie musimy płacić za niewykorzystane zasoby – to jest właśnie hosting elastyczny!

Klikamy w przycisk 'Zamów’ i przechodzimy do Panelu Klienta.

hosting w promocji z kodem

Podoba Ci się? 1
Miniaturka Adam
Adam

Idealistyczny DevOps/Backend developer po służbie w formacji I-szej linii wsparcia, od 9 lat sercem związany z HitMe, przez którego teraz na blogu pojawia się tyle artykułów poświęconych platformie WordPress ;-).