Jak oszczędzać na domenach?

Obrazek dla Jak oszczędzać na domenach?

W kolejnych latach utrzymanie swojej witryny może wiązać się z wyższymi kosztami niż dotychczas. To ważna informacja szczególnie dla użytkowników witryn z domenami najwyższego poziomu – przykładowo .com lub .org. Ale również ceny krajowych .pl mogą zostać podniesione przez niektórych operatorów. Jak oszczędzać na domenach i ich rosnących kosztach?

Ceny domen wzrosną?

Zapowiedź wzrostu cen pojawiła się już w 2018 roku, kiedy globalny dostawca Verisign otrzymał zgodę na podnoszenie ceny domen z rozszerzeniem .com. Regularne podwyżki rozpoczęły się w 2020. Do roku 2023, co rok kwoty wzrosną o maksymalnie 7%. Następnie rozpocznie się dwuletni okres zamrożenia cen, po którego zakończeniu kwoty znowu staną się większe o ten sam procent.

Jak widać, oszczędzanie na domenach zostało znacząco utrudnione, a kolejne lata nie będą korzystne dla osób chcących tanio utrzymać swoją witrynę. Dlatego warto zabezpieczyć się przed rosnącymi wydatkami poprzez wybór odpowiednich usług hostingowych – sprawdź ofertę operatora z jednymi z najniższych cen na rynku. Dowiedz się jak przeprowadzić transfer swojej domeny do HitMe.pl – bez przestojów w działaniu strony. Jesteśmy Oficjalnym Rejestratorem Domen Krajowych. Chcemy zbudować świadomość że zmiana operatora domeny to proces normalny i nie trzeba się go bać.

Transfer domeny HitMe.pl – dlaczego warto?

Ceny domen z końcówką .pl to 14,76zł za rejestrację, 59zł / rok za odnowienie. Czy płacisz tyle samo?

W HitMe.pl podczas migracji zajmujemy się transferem: plików, baz, poczty, certyfikatów SSL oraz oczywiście domen. Czas realizacji jest uzależniony od czynników zewnętrznych oraz możliwości, jakie oferuje Twój dotychczasowy serwer, jednak możemy zapewnić Cię, że całość nie stworzy problemów w działaniu strony internetowej. Jednym słowem – transfer domeny przeprowadzimy tak, by cały proces nie był dla Ciebie zauważalny.

Jesteśmy operatorem z jednymi z najniższych cen na rynku. Posiadamy wiele korzystnych pakietów, które będą świetną okazją dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w Internecie – ceny hostingu zaczynają się już od 5.99 za miesiąc. Mamy także wiele propozycji dla właścicieli dużych firm, prowadzących swój internetowy biznes. Niezależnie od wybranego pakietu, podana cena nie zawiera haczyków i dodatkowych kosztów.

Planujesz uruchomić stronę internetową? Już od samego początku jej działalności nawiąż współpracę z operatorem dającym Ci korzystne warunki w niewielkiej kwocie. A jeśli Twój e-biznes prowadzony od lat wymaga korzystnego cenowo hostingu z całodobową administracją – zgłoś się do HitMe. Dopiero rejestrujesz swoją domenę? Sprawdź nasz poradnik Jak wybrać domenę dla firmy?

Tanie Domeny, rejestracja domeny .pl to tylko w HitMe.pl. Bądź pewien, że cena domeny
po rejestracji czy po darmowym transferze domeny .pl podczas przedłużenia będzie zawsze taka sama jak w naszym cenniku.

Utrzymuj swoje domeny u Oficjalnego Rejestratora Domen Krajowych i zyskaj spokój.

Tanie domeny, domeny regionalne, domeny globalne, funkcjonalne oraz zagraniczne tylko w HitMe.pl oferta bez haczyków.

Oficjalny Rejestrator Domen Krajowych.

Jak przeprowadzić transfer domeny do HitMe.pl

Cały proces transferu odbywa się w kilku prostych krokach. Mimo że przed rozpoczęciem migracji może on wydawać się skomplikowany, gwarantujemy, że bez najmniejszych komplikacji przeniesiesz swoją domenę do HitMe.pl. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap transferu.

W pierwszej kolejności zdobądź kod Authinfo – to kod niezbędny do przeprowadzenia transferu do innego operatora. Wydawany jest on jedynie na wniosek właściciela domeny.

darmowy transfer domeny
Łatwo przetransferuj swoje domeny do HitMe.pl

Niejednokrotnie zdarza się, że Twoja domena jest zablokowana. Oznacza to, że dotychczasowy operator zabezpieczył ją przed przeniesieniem płatności za domenę bez zgody właściciela. Wystąp o jej odblokowanie – powinno ono nastąpić do kilku kolejnych dni. Teraz Twoja domena jest już w pełni gotowa na transfer do HitMe.pl.

Jesteś w trakcie ważnego projektu i nie chcesz, by mail, czy strona przestały nagle działać? W wielu przypadkach opóźnienie mogłoby wiązać się w wieloma konsekwencjami, także finansowymi – dlatego nawiąż współpracę z profesjonalnym operatorem HitMe, gdzie zapewnimy najwyższą jakość usług bez utraty płynności w działaniu strony.

Oszczędź na domenach już teraz!

Transfer domen do innego operatora może przynieść duże zyski w przypadku właścicieli wielu domen. Jeśli jesteś w posiadaniu kilku lub nawet kilkunastu stron internetowych, zysk będzie zauważalny. Zaoszczędzone środki warto przeznaczyć na inne inwestycje.

Zobacz jak wygląda krótki proces zlecenia transferu domeny Transfer domeny do HitMe.pl | Wiki HitMe.pl

Dodaj komentarz